Acun Ilıcalı zenginliğiyle günün gündemindeydi! Aylık gelirinin ne olduğu soruldu: “Bütün mal varlığımla…”

Servetinin 100 milyon dolar olduğu söylenen Acun Ilıcalı, 343 Dijital programına konuk oldu. Kazançlarıyla ilgili açıklama yapan Ilıcalı, “Türkiye’de çok popüler olan bir program yaparsanız ona göre para kazanırsınız.”

Paraya hiçbir zaman değer vermediğini belirten Ilıcalı, şöyle konuştu: “TV8 alıyorum, alırken ödediğim para 70 milyon dolardı, 60-70 milyon dolar ödüyorum, yani bütün varlığım, bütün servetim. , yani “Ekstra bir kredi alabilmek için her şeyi bir yerde riske atıyorsunuz. Ya işe yaramazsa?” “Bu hamleler işe yaradı çünkü süper riske dair mali bir korkum yok” dedi.

AYLIK KAZANÇLARINI İSTEDİĞİNİZDE…

Bu sohbetin devamında Acun Ilıcalı’ya şu soru soruldu: “Aylık ne kadar kazanıyorsun?” Soru da geldi. Ilıcalı, “Benim bilmem mümkün değil, hesaplayamıyoruz. 13 ülkeden gelirimiz, kanalımız var. Ben bu işlere karışmıyorum. Ebru bu işlerle ilgileniyor.”

uuuuy
Ilıcalı “Restoranların yarısı para kabul etmiyor, kabul ettiklerinde de kredi kartımı kullanıyorum.” Açıklamalarıyla dikkat çekti.

Acun Ilıcalı “Bugüne kadar en çok neye harcadınız?” “En büyük borcum TV8’di” sorusunu yanıtladı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ebru Şallı, oğlu Beren'in sevgilisini işaret etti!  Bunu gören herkes takdir ettiEbru Şallı, oğlu Beren’in sevgilisini işaret etti! Bunu gören herkes takdir etti
Kendisinden 17 yaş küçük sevgilisiyle görüntülendi...Kendisinden 17 yaş küçük sevgilisiyle görüntülendi…
Leopar trendini takip ettim!  Bikinili pozlarına yorumlar yağdıLeopar trendini takip ettim! Bikinili pozlarına yorumlar yağdı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş