Günlerce yoğun bakımda kaldı! Kadir İnanır yoğun bakımdan taburcu edildi… İşte sağlık durumu

Beyninde kan pıhtısı oluşması sonucu tedavisi hastanede devam eden oyuncu Kadir İnanır’dan müjdeli haber geldi. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, Kadir İnanır’ın durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Bugün Kadir İnanır’ın yoğun bakımdaki tedavi süreci tamamlandı. Bir sonraki aşama servis tedavisi olarak devam edecek. Tedavisi nöroloji servisimizde devam edecek” dedi.

Konuşmasına devam eden Sağlam, şunları söyledi: “Rehabilitasyon süreci devam ediyor. Yakınlarıyla daha rahat bir ortamda buluşabilecek. Mümkün olduğu kadar ziyaretçi kabul etmeyeceğiz. İyileşme sürecine girecek. Bildiğiniz gibi rehabilitasyon devam ediyor.” Süreç uzun bir süreç. Bazen aylar sürebiliyor. Daha önce geçirilmiş hastalıkların da etkisi var bunda.” .

“GÜN GÜN TOPLANIYOR”

Sağlam, şöyle konuştu: “Şu ana kadar tedavisi olumlu geçti. Bugünden itibaren onu yoğun bakımdan çıkardık. Beklenmedik bir olumsuz durum yok. Her geçen gün iyiye gidiyor. Günden güne iyileşiyor. Hem kasları hem de gücü, Bilinç durumu ve genel durumu iyileşti. Ayrıca, “Hastalıkların tedavisi sona ermek üzere” dedi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Seçim sonrası paylaşımına tepki: Seçim sonrası paylaşımına tepki: “Fırıldak gibisin”
Özgür Demirtaş benimle dalga geçti! Özgür Demirtaş benimle dalga geçti!
“Aşk mümkün” dedi…Seçim günü aşk pozu karşınızda!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş