Hayali Arkadaşlar filmi gişede birinciliğe ulaştı – Son Dakika Hayat Haberleri

Ryan Reynolds kahraman “Hayali Arkadaşlar” (IF)Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk haftasonunda 35 milyon dolar hasılat yaparak gişe rekorunu kırdı. kaydeden John Krasinski Yönettiği film beklentilerin biraz altında da olsa başarılı bir açılış yaptı.

Üretim maliyeti 110 milyon dolardı. “Hayali arkadaşlar”, Gişede kendini toparlaması için önümüzdeki haftalarda önemli bir performans sergilemesi gerekiyor. İlk haftasonunda 35 milyon dolar hasılat elde ederek filmi yeni lider yaptı.

Önceki hafta sonunun gişe lideri “Maymunlar Gezegeni: Yeni Krallık” (Maymunlar Gezegeni Krallığı ikinci haftasonunda %55,5 düşüşle 26 milyon dolar hasılat elde ederek haftayı ikinci sırada tamamladı. Yapımı 160 milyon dolara mal olan film şu ana kadar dünya çapında 237,54 milyon dolar hasılat elde etti.

Haftanın yeni bir filmi daha “Ziyaretçiler: Bölüm 1” (The Strangers: Chapter 1), tahminleri aşarak 12 milyon dolar hasılatla üçüncü sırada tamamladı. “Dublör” (The Fall Guy) üçüncü haftasonunda 8,45 milyon dolarla dördüncü oldu. Zendaya, Mike Faist ve Josh O'Connor'la “Rekabet” (Challengers) 2,95 milyon dolarlık hasılatla beşinci sırada yer aldı.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş